Zone-H Grabber

  • on Eylül 2, 2020

Merhabalar, bildiğiniz üzere en popüler ve bilinen zone(mirror) kayıt sitesi zone-h.org – com’dur. Dünya üzerinden birçok defacerin hacklediği siteleri kayıt olduğu bu siteden bazen kayıt alından sitelere ihtiyaç duyabilirsiniz. Hem daha fazla site listesi elde etmek için hem de kendi çalışmalarınız için siteleri arşivleyip kayıt altına alabileceğiniz bu sitede site isimlerini tek tek almak yerine sizlere otomatik olarak 50 sayfayı sıkıntısız bir şekilde çekiyor.

Zone-h, sadece ilk 50 sayfayı gösterdiği için en fazla 1250 site çekiyor. Her kullanıcı için bunu yaparsanız binlerce site listesi elde edebilirsiniz.

Mr.Joker tarafından kodlanan bu araç ile kolay bir şekilde siteleri çekebilirsiniz.
notifier kısmına site listesini çekmek istediğiniz kişiyi yazın ve starta basın.
tarama bittikten sonra sağ tıklayıp ister domainleri kaydedin ister ip adreslerini.

Tarama da zararlı yazılım olarak gösterse de herhangi bir sıkıntı görmedim. İsterseniz sanal bilgisayarda kullanabilirsiniz. Tarama linkini ekledim.

Hello, the popular and well-known zone (mirror) registrar is zone-h.org – com. You may need sites by registering from this site where many defenders of the world are hacked. In this site, where you will log in and record on the websites for both to get more site lists and for your own work, instead of buying names one by one, it automatically attracts you 50 voices without any trouble.

Zone-h attracts a maximum of 1250 sites as it only shows top 50 sauces. A do-it-able site list can be obtained for each user.

You can download it just click download.

Article Categories:
Hack Tools

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir