WordPress Title Changer

  • on Temmuz 29, 2020

Kaldığımız yerden devam… Başlıktan da anlayacağınız üzere bu shellimiz configlerini çektiğimiz wordpress sitelerinin sadece configlerini kullanarak site başlıklarını hızlı ve otomatik bir şekilde değiştiren bu shelli sizlerle paylaşıyoruz. Bu shell deface yaparken sizlere hız katacak ve daha rahat iş yapma olanağı sağlar.

Ekleyeceğimiz görseller ile ne yapacağınızı daha iyi anlayacağınızdan eminiz.

Title kısmına başlığını değiştirmek istediğiniz sitenin ana başlığı yerine sizin yazdığınız bir başlık ile değiştirebilirsiniz.

Title( başlık) kısmına Hacked by …. yazın. Ardından alttaki kutucuğa configlerini çektiğimiz wordpress sitelerinin config yollarını yapıştıralım. Benim çektiğim configlerde sadece bir tane wordpress olduğu için onu ekledim ve “Change It’e” tıklayıp devam ettim.

Karşımıza yeni bir sayfa çıkacak. Bu sayfa da işlemin gerçekleşip gerçekleşmediği yazar. Eğer tamam ise, “Success” değilse Error veya Mysql Bilgileri değişmiş ise “Mysql Error” diye hata verecektir. İşlem başarılı ise site linkine tıklayarak değiştiğini görebilirsiniz. Bazen sitedeki kurulu eklentiler yüzünden gözükmeyebilir. Onun için de site.com/tr.html gibi bir şeyler ekleyerek görebilirsiniz. İşlemimiz bu kadar basit ama oldukça yararlı. Pişman olmayacaksınız.

İndirmek için görsele tıklayınız, başka bir paylaşımda görüşmek üzere

Article Categories:
Php shell

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir