Ghz Tools V6

  • on Eylül 8, 2020

Selamlar arkadaşlar, dün sizlere Brute Force Programını paylaşmıştık. Bu yazımız da ise sizlere benzer bir araç olup daha fazla özellik taşıyan Ghz Tools’u paylaşacağız.

Normal de diğer yerlerde paylaşılan dosyalarda program için hazırlanmış olan skinler yok. Ama biz sizlere bunları vereceğiz 🙂 , phpshells farkı ile.

Programın arayüzü üstte de gördüğünüz gibi. Brute Force özelliğinin yanında 5 tane daha yararlı özellikleri mevcuttur. Brute force adına tarayabileceğiniz siteler:

Görselde gördüğünüz gibidir.
diğer özelliklerinde, exploit tarayabilir, sql enjekte edebilir veya md5 decode edebilirsiniz.
Edit’e tıklayıp skini açtığınızda karşınıza 10’dan fazla tasarım çıkacaktır. İstediğinizi seçebilirsiniz.

Taratmak istediğiniz cms türünü seçip listenizi yükledikten sonra start’a basın ve sitelerin düşmesini bekleyin. Bittiği zaman istediğinizi yaparsınız artık 🙂

Genel olarak program işinize yarayacaktır. Bizler de bunu sizlere temiz olarak paylaşmak istedik. İyi kullanımlar 🙂 indirmek için görsele tıklamanız yeterlidir.

Ghz Tools is a hack tools. You can attack brute force, remote exploits, crack hash and more. We just can say All in one! . In our share you can find skins. You can understand from photos what could you do. Just downlad and use it 🙂 good luck, have a good day.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir